Her er du: Forsiden

Vennligst vent...

Finn blekk og toner Finn tilbehør Finn ekstra minne Finn Kabelen Finn Lampen

MIKROTIK Katalog

Søk
Viser 1-60 av 191 produkter 1 2 3 4 Neste
På lager Ikke på lager
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 01.09.2017
MIKROTIK 5V power injector for USB for RB411UAHR,  RB/493G
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 01.09.2017
MIKROTIK MMCX-Nfemale pigtail,
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK PoE Injector
MIKROTIK PoE Injector
SKU: RBPOE
Produkt: POE
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK quickMOUNT for small antennas
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
MIKROTIK quickMOUNT pro LHG
SKU: QMP-LHG
Produkt: Diverse
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 01.09.2017
MIKROTIK Jumpercabel MMCX to N-F bulkh.
MIKROTIK Jumpercabel MMCX to N-F bulkh.
SKU: ACMMCX
Type: Antenne  -  Connector 2: N-Type
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK Gigabit PoE injector
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK Pigtail 26cm MMCX/ RPSMA-Female Bulkhead with O-ring
På lager På lager I butikk På fjernlager 13 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK 2.4Ghz 5dbi Dipole Antenna with RPSMA connector
MIKROTIK 2.4Ghz 5dbi Dipole Antenna with RPSMA connector
SKU: ACOMNIRPSMA
Hastighet: 0Mbps  -  Type: Antenne
På lager På lager I butikk På fjernlager 2 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK RB2011 Wall Mount kit
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK 24V Powersupply
MIKROTIK 24V Powersupply
SKU: 18POW
Produkt: Diverse
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK QME quickMOUNT extra for large antennas
På lager På lager I butikk På fjernlager 5 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK quickMOUNT PRO
MIKROTIK quickMOUNT PRO
SKU: QMP
Produkt: Diverse
På lager På lager I butikk På fjernlager 14 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK Jumpercabel U.FL to N-F bulkh.
MIKROTIK Jumpercabel U.FL to N-F bulkh.
SKU: ACUFL
Type: Antenne  -  Connector 2: N-Type
På lager På lager I butikk På fjernlager 11 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK Omni Swivel 2.4-5.8Ghz w/MMCX Connector
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK Omni Swivel 2, 4-5, 8Ghz w/U.FL
MIKROTIK Omni Swivel 2, 4-5, 8Ghz w/U.FL
SKU: ACSWI
Produkt: Antennetilbehør
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK RB411/ RB711 Inndoor case 1 eth
MIKROTIK RB411/ RB711 Inndoor case 1 eth
SKU: CA411-711
Produkt: Antennetilbehør
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK 48V powersuppply
MIKROTIK 48V powersuppply
SKU: 48POW
Produkt: Diverse
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK 24V 1.6A high power
MIKROTIK 24V 1.6A high power
SKU: 24HPOW
Produkt: Diverse
På lager På lager I butikk På fjernlager 13 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK RB150/450 Inndoor case
MIKROTIK RB150/450 Inndoor case
SKU: CA150
Produkt: Antennetilbehør
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 01.09.2017
MIKROTIK SFP module 1.25G MM 550m 850nm
MIKROTIK SFP module 1.25G MM 550m 850nm
SKU: S-85DLC05D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager På lager I butikk På fjernlager 11 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK RB 800/600 indoor case
MIKROTIK RB 800/600 indoor case
SKU: CA800
Produkt: Antennetilbehør
På lager På lager I butikk På fjernlager 14 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK RB433 indoor case, USB hole
MIKROTIK RB433 indoor case, USB hole
SKU: CA433U
Produkt: Antennetilbehør
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 01.09.2017
MIKROTIK RB493/192 indoor case
MIKROTIK RB493/192 indoor case
SKU: CA493
Produkt: Antennetilbehør
På lager På lager I butikk På fjernlager 4 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK hAP Lite with power supply and enclosure (RouterOS L4)
MIKROTIK hAP Lite with power supply and enclosure (RouterOS L4)
SKU: RB941-2nD
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Tilgangspunkt
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK RB941-2nd hAP Lite TC with power supply and enclosure (RouterOS L4)
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
MIKROTIK Ethernet insulator spare
SKU: Eth insulator
Produkt: Diverse
På lager På lager I butikk På fjernlager 6 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK 48 to 24V PoE Converter
MIKROTIK 48 to 24V PoE Converter
SKU: RBGPOE-CON-HP
Produkt: POE
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK mAP lite with 650Mhz CPU, 64MB RAM 1xLAN, built-in Dual Chain 2.4Ghz
MIKROTIK mAP lite with 650Mhz CPU, 64MB RAM 1xLAN, built-in Dual Chain 2.4Ghz
SKU: RBmAPL-2nD
Hastighet: 100Mbps  -  Type: Tilgangspunkt
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 01.09.2017
MIKROTIK RouterBOARD 502 daughterboard
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
MIKROTIK SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
SKU: S-31DLC20D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager På lager I butikk På fjernlager 17 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK RJ45 SFP 10/ 100/ 1000M copper module
MIKROTIK RJ45 SFP 10/ 100/ 1000M copper module
SKU: S-RJ01
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
På lager På lager I butikk På fjernlager 9 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
SKU: S+DA0001
Type: Ethernet  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
På lager På lager I butikk På fjernlager 6 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
No image
MIKROTIK Mikrotik RouterOS Level 4 license
SKU: SWL4
Produkt: Lisensiering / Programvare
På lager På lager I butikk På fjernlager 6 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK R11e-5HnD,  802.11a/n High Power miniPCI-e card with MMCX connectors
På lager På lager I butikk På fjernlager 17 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK R11e-2HPnD,  802.11b/ g/ n High Power miniPCI-e card with MMCX connectors
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK FTC, Fiber to Copper converter Outdoor case, 12-57V PoE with 802.3af/ at
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 01.09.2017
MIKROTIK Radome Cover for mANT, single-pack
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK RB260GS 5 Port switch m/SFP
MIKROTIK RB260GS 5 Port switch m/SFP
SKU: RB260GS
Produkt: Ethernet PoE  -  Porter: 5  -  Hastighet: 1Gbps
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK hEX lite RB750r2 AR7240 CPU 5 LAN L4
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 01.09.2017
MIKROTIK 802.11b/ g/ n miniPCI-e card
MIKROTIK 802.11b/ g/ n miniPCI-e card
SKU: R11e-2HnD
Produkt: Antennetilbehør
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 01.09.2017
MIKROTIK RB604 daughterboard
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 01.09.2017
MIKROTIK RouterBOARD 911 with 600MHz
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 01.09.2017
MIKROTIK RB411L 300Mhz 32Mb 1 eth L3
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 01.09.2017
MIKROTIK Utendørs boks liten RB100/400
MIKROTIK Utendørs boks liten RB100/400
SKU: CAOTS
Produkt: Antennetilbehør
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK hAP, 650MHz CPU, 64MB RAM, 5xLAN, 2.4Ghz 802.11b/ g/ n 2x2, int. ant, USB, ROS L4,
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 01.09.2017
MIKROTIK wAP with white enclosure,  POE and PSU ROS L4
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK mAP with power supply and enclosure ROS L4
MIKROTIK mAP with power supply and enclosure ROS L4
SKU: RBmAP2nD
Hastighet: 100Mbps  -  Type: Tilgangspunkt
På lager På lager I butikk På fjernlager 5 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK RBSXT "Lite2" 2.4Ghz DP 802.11b/ g/ n CPE ROS L3, POE, PSU
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 01.09.2017
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
SKU: S+DA0003
Type: Ethernet  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
På lager På lager I butikk På fjernlager 3 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK Atheros 802.11a/ b/ g/ n Mini PCI, 2x MMCX
MIKROTIK Atheros 802.11a/ b/ g/ n Mini PCI, 2x MMCX
SKU: R52NM
Hastighet: 300Mbps  -  Type: Adapter
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 01.09.2017
MIKROTIK RB911 Lite5 ac with RouterOS L3 International version
På lager På lager I butikk På fjernlager 16 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK R11e-5HacD,  802.11ac MiniPCI-express Dual Chain Card
MIKROTIK R11e-5HacD, 802.11ac MiniPCI-express Dual Chain Card
SKU: R11e-5HacD
Hastighet: 866Mbps  -  Type: Ruter
På lager På lager I butikk På fjernlager 18 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK RB911G-2HPnD,  2GHz, 600Mhz Atheros CPU 32MB RAM, 1xG LAN, 802.11b/ g/ n,  2xMMCX
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK hAP ac lite tower
MIKROTIK hAP ac lite tower
SKU: RB952UI-5AC2ND-TC
Hastighet: 100Mbps  -  Type: Tilgangspunkt
På lager På lager I butikk På fjernlager 7 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK cAP 2nD Ceiling mount AP, power supply PoE and case ROS L4
MIKROTIK cAP 2nD Ceiling mount AP, power supply PoE and case ROS L4
SKU: RBcAP2nD
Hastighet: 100Mbps  -  Type: Tilgangspunkt
På lager På lager I butikk På fjernlager 20 stk tilgængelig produkt(er) på lager til angitt spesialpris.
MIKROTIK hAP ac lite with power supply and case (RouterOS L4)
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 01.09.2017
MIKROTIK wAP with 650MHz CPU, 64MB RAM,
MIKROTIK wAP with 650MHz CPU, 64MB RAM,
SKU: RBwAP2nD-BE
Hastighet: 150Mbps  -  Type: Tilgangspunkt
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt Ingen produkter på lager til spesialpris. Antatt leveringsdato er 01.09.2017
MIKROTIK RouterBOARD 911 with 650MHz
Viser 1-60 av 191 produkter 1 2 3 4 Neste
© 2017 Itello.no