Her er du: Forsiden > Datautstyr > Kabler

Vennligst vent...

Finn blekk og toner Finn tilbehør Finn ekstra minne Finn Kabelen Finn Lampen

Kabler

Søkefilteret nedenfor gjør det enkelt for deg å vise produktene som har de egenskapene du er ute etter. Du trenger ikke å sette verdier for alle parameterene - bare sett de som er viktige for deg. Dersom du synes det er vanskelig å bruke søkefilteret bør du prøve vår søkewizard. Her kan du sette en parameter om gangen. I tilfelle du ikke vil bruke hverken filter eller wizard kan du istedet vise alle 28414 produktene i denne kategorien.
Velg alt | Nullstill filter
Prisområde 
Søkeord   
Vis produkter
Produsenter (Velg alt | Nullstill)
3WARE (1) D-LINK (5) KONFTEL (23) PULSESECURE (1)
ACCELL (38) DMT (26) KRAMER (859) QLOGIC (21)
Access IS (1) DS (3) LAMATECH (12) QNAP (10)
ACER (5) DS PRO (4) LAPSAFE (1) QUANTA (7)
ACT (480) EASYDIST (2) LD Systems (3) QUANTUM (5)
ACTi (1) EATON (6) LEITZ (11) RAD (1)
ADAM HALL (35) EBN (1) LENCO (1) RAIDSONIC (7)
ADAPTEC (16) ECLER (4) LENOVO (274) RARITAN (107)
A-DATA (11) EDIFIER (2) LEVELONE (6) RASPBERRY PI (1)
ADDER TECH (25) EDNET (5) LEXMARK (4) RICOH (2)
AESP (14) EET Europarts (1) LIBERTY (1) RITTAL (2)
AIC (10) EFB-ELEKTRONIK (344) LIFEPROOF (4) ROLINE (1)
AIDATA (1) EIZO (15) LINDY (124) ROSE (2)
AKASA (19) ELO (5) LinkIT (1677) SAFEWARE (2)
ALLIED TELESYN (1) EPSON (3) LINKSYS BY CISCO (5) SAMSUNG (24)
ALLOCACOC (2) EPZI (30) LOGILINK (627) SANDBERG (148)
AMD (5) EQUIP (57) LOGITECH (6) SANUS (1)
AMX (17) ERGOTRON (4) LSI (50) SAPPHIRE (4)
ANKER (8) eSTUFF (109) LUMENS (1) SATECHI (2)
ANSMANN (9) ETK (3) LUXI (6) SCHNEIDER (1)
APC (90) EUROSCREEN (1) LYCOM (1) SCP (34)
APPLE (51) EVGA (1) MACLOCKS (3) SEIKO (1)
APRICORN (1) EXC (2717) MAG (11) SENNHEISER (84)
ASSMANN Electronic (70) EXSYS (3) MAGTEK (1) SHAPE (3)
ASUS (12) EXTRALINK (3) Makeblock (1) SHUTTLE (3)
ATEN (48) EXTREME (26) MANHATTAN (62) SIERRA WIRELESS (1)
ATLONA (5) Fiberworks (1) MATROX (14) SILVERSTONE (2)
ATOMOS (10) Fibrain SP (92) MAXIMUM (59) SMARTEQ (1)
ATOP (6) FLEXSON (6) MCAB (46) SMARTOPTICS (22)
ATTACH DESIGN (3) FORTINET (10) MCDODO (18) SMS (2)
AUDAC (5) FUJITSU (107) MediaRange (26) SNOM (1)
AUTRA (1) FULINK (18) MELLANOX (1) SONNET (7)
AVERMEDIA (7) FUNKWERK (1) MERCURY (5) SONY (2)
AVIGILON (3) FUSE CHICKEN (1) METO (17) SpacePole (1)
AVLINK (1) GARMIN (2) MICROBATTERY (5) ST LAB (4)
AVOCENT (7) GeChic (5) MICROCONNECT (4274) STARTECH (1013)
AVP (133) GEFEN (5) MICROSOFT (8) StayOnline (85)
AX Accessories (2) GENERAL CABLE (1) MicroSpareparts (5) STM (2)
AXIS (14) GIGAMON (2) MICROSTORAGE (5) STOLTZEN (60)
AxTel (4) GLOBAL CACHE (3) MicroView (1) STREETZ (25)
BACHMANN (14) GOOBAY (4) MIDAWORKS (30) SUNIX (3)
BE QUIET! (10) GÖTESSONS (1) MikroElektronika (2) SUPERIO (8)
BELKIN (622) GP (2) MIKROTIK (3) SUPERMICRO (43)
BENQ (3) GRAPE (1) MITEL (1) SUPRA (1)
BIXOLON (2) GRIFFIN (16) MONSTER (8) SVIVE (28)
BizLink (4) HAGER (1) MOTOROLA (5) TANDBERG (8)
BLACK BOX (18) HÄHNEL (2) MSI (1) TARGUS (21)
BLUELOUNGE (1) HALL RESEARCH (2) NEC (3) TECHCONNECT (7)
BOOMPODS (43) HAMA (429) NEETS (1) TECHNOLINE (2)
BRAINBOXES (13) HAPPY PLUGS (2) NETGEAR (9) TELEVES (7)
BRENNENSTUHL (38) HDfury (1) NEUTRIK (24) TELTONIKA (1)
BRIGHTSIGN (1) HENGEDOCKS (1) NEWSTAR (8) THERMALTAKE (7)
BROADCOM (5) Hewlett Packard Enterprise (656) NIKON (1) TOSHIBA (3)
BROCADE (6) HGST (2) NINTENDO (1) TP-LINK (10)
BROTHER (1) HIK VISION (2) NOCTUA (10) TRANSCEND (3)
BTX (3) HONEYWELL (8) Nordic ID (3) TRENDNET (11)
CABLECON (2) HP (328) NORLINK (6) TRIBE (1)
CABLES DIRECT (7) HTC (1) NZXT (11) TRUST (35)
CABLES TO GO (1422) HUAWEI (18) OE Tek (2) UBIQUITI (17)
CABLES UNLIMITED (1) IBM (81) OEM (746) ULTRA (1)
CAMBIUM NETWORKS (3) ICIDU (4) OLYMPUS (2) UNIT (8)
CANON (11) ICP DAS (1) OPTICIS (16) UNITECH (6)
CAPTURE (1) iDEAL OF SWEDEN (7) OPTOMA (2) VALUE (1)
CASIO (1) iDiskk (1) ORACLE (6) VALUELINE (20)
CIPHERLAB (3) IFROGZ (4) OTTERBOX (9) VEHO UK (6)
CISCO (43) Igel (2) P.I. ENGINEERING (1) VERBATIM (10)
CITRIX (10) IIGLO (206) PACKARD BELL (1) VERTIV (48)
CLUB 3D (52) INCIPIO (4) PACSAFE (2) VIDEO SEVEN (9)
COMNET (40) INFOCUS (2) PANASONIC (6) VIDEOTEC (17)
Cooler Master (1) INOGENI (1) PANORAMA ANTENNAS (3) VISION (127)
CORNING (7) INTEL (114) PATCHSEE (1) VIVANCO (77)
CORSAIR (61) INTELLINET (907) PEAKOPTICAL (108) VIVOLINK (14)
Cradlepoint (1) IOGEAR (71) PHANTEKS (10) VSCOM (1)
CREATIVE (1) I-TEC (2) PHOTOFAST (30) WACOM (4)
CROSSMATCH (1) Itello (9) PLANET (10) WENTRONIC (1)
CYGNETT (30) J5 CREATE (23) PLANTRONICS (37) WIREWIN (166)
CYPRESS (3) JABLOCOM (2) PLATINUM TOOLS (8) WYRESTORM (10)
DATACARD (1) JABRA (49) PNY (41) WYSE (1)
DATALOGIC (4) JUNIPER (109) POLYCOM (26) XEROX (3)
DELL (135) JUPIO (5) PORT DESIGNS (18) XTORM (5)
DELOCK (956) JUST MOBILE (2) PORTSMITH (1) XTREMEMAC (3)
DELTACO (3012) JUST WIRELESS (1) POWERWALKER (2) Y-CAM (1)
DELTACO GAMING (7) KANEX (13) PPC (3) YETITABLET (9)
dGroup (3) KENSINGTON (15) PRIOLITE (1) ZEBRA (21)
DIGI (1) KEY (6) PROCAB (54) ZENS (1)
DIGIALITY (4) KITRONIK (2) PROFIGOLD (4) ZYXEL (9)
DigitaLinx (52) KLOTZ (12) ProFusion (315)
DIGITUS (1324) KNOMO (1) PROJECTA (1)
DIREKTRONIK (127) KONDATOR (15) PROMISE (1)
Type (Velg alt | Nullstill)
Adapter (8) DIN/mini DIN (34) Mobilephone (489) Strøm (1107)
Antenne (313) DisplayPort (349) SAS (318) Tele (236)
Audio / Video (1313) DVI (279) SATA/eSATA (352) Thunderbolt (47)
Cat5 (432) Ethernet (45) SCART (29) USB (1475)
Cat5e (2105) Fiber (2529) SCSI (20) VGA (Analog) (591)
Cat6 (4267) Firewire (51) Seriell / paralell (355) Video Converter (1056)
Cat6a (1983) HDMI (924) Spesiell nettverk (150)
Cat7 (363) IDE/Floppy/ATX (19) Storage Converter (29)
Connector 1 (Velg alt | Nullstill)
2 x 3.5mm (5) DB9 (20) Mini-DVI (2) SC (227)
2 x RCA (83) DisplayPort (379) Mini-HDMI (28) SC/APC (29)
2.5mm (11) DisplayPort 1.2 (13) Mini-SAS (37) SC/UPC (65)
2x LC (8) DisplayPort M (4) Mini-SAS HD (16) SCART (3)
2x SC (10) DVI (14) Mini-USB A (10) SCART (21-pin) (31)
2x ST (1) DVI-A (19) Mini-USB B (8) SFF-8087 (15)
3 x RCA (11) DVI-D (172) Molex (3-pin) (4) SFF-8088 (12)
3.5mm (394) DVI-D + USB (3) Molex (4-pin) (27) SFF-8643 (28)
3-pin (1) DVI-I (45) MPO/MTP (67) SFP+ (99)
4-p (3) E-2000 (APC) (2) MTP (16) SMA (3)
4-pin Molex (3) EPS (8-pin) (2) MT-RJ (74) ST (137)
4-pin PWM (6) eSATA (13) N (174) ST/BFOC (28)
6.35mm (7) eSATAp (9) NEMA 5-15P (1) Sub-D9 (12)
68-p (6) F (32) PCI-E (6+2 pin) (6) S-Video (6)
6-p (9) FC (43) PCI-E (6-pin) (5) S-Video (4-pin) (11)
6-p Mini-DIN (9) HDMI (802) PCI-E (8-pin) (7) Thunderbolt (2)
9-p (6) HDMI A (4) Power Plug (300) TOSLINK (78)
ATX (24-pin) (7) IDC (4) QD (18) USB (21)
ATX (4-pin) (2) IEC (5) QSFP (47) USB 2.0 (7)
BNC (40) LC (1047) QSFP+ (54) USB 2.0 A (9)
BS 1363 (6) LC/APC (17) QSFP28 (14) USB 3.0 (24)
C13 coupler (115) LC/PC (28) RCA (84) USB 3.0 A (4)
C14 coupler (46) LC/UPC (86) RJ-10 (17) USB A (1331)
C19 coupler (43) Lightning (4) RJ-11 (107) USB B (14)
C20 coupler (6) M (2) RJ-12 (29) USB C (324)
C5 coupler (7) Male (38) RJ-45 (8132) VF45 (4)
C7 coupler (5) MHL (4) RP-SMA (9) VGA (26)
Coax (14) Micro USB (7) SATA (89) VGA (D-Sub) (355)
Coax M (3) Micro-HDMI (22) SATA 15-pin (37) VGA (D-Sub) + 3.5mm (42)
Coaxial (8) Micro-USB A (16) SATA 7-pin (41) XLR (13)
CX4 (2) Micro-USB B (35) SATA II (6) XLR (3-pin) (17)
DB25 (15) mini DisplayPort (200) SATA III (10)
Connector 2 (Velg alt | Nullstill)
15-pin HD (2) C13 coupler (103) Micro-HDMI (31) SATA 7-pin (37)
2 x 3.5mm (15) C14 coupler (49) Micro-USB A (41) SATA II (2)
2 x Molex (4-pin) (4) C15 coupler (9) Micro-USB B (261) SATA III (10)
2 x RCA (150) C19 coupler (17) Micro-USB B/Apple/Lightning (2) SC (673)
2 x USB A (9) C20 coupler (41) Micro-USB B/Lightning (17) SC/APC (14)
2 x VGA (D-Sub) (8) C5 coupler (60) mini DisplayPort (45) SC/PC (8)
2.5mm (4) C7 coupler (50) Mini-HDMI (40) SC/UPC (77)
2p (6) Coax (14) Mini-SAS (24) SCART (21-pin) (27)
2x LC (2) Coax FM (3) Mini-TOSLINK (2) SFF-8087 (16)
2x RCA (2) Coaxial (10) Mini-USB A (3) SFF-8088 (23)
2x SATA 15-pin (4) DB-25 (8) Mini-USB B (93) SFF-8470 (5)
2x SC (11) DB-9 (23) Molex (3-pin) (2) SFP (2)
2x ST (2) DC (1) Molex (4-pin) (12) SFP+ (103)
2x3.5mm (4) DisplayPort (248) MPO/MTP (67) SMA (5)
3 x RCA (20) D-sub (DB-25) (8) MTP (8) ST (204)
3.5mm (285) DVI (59) MT-RJ (73) ST/PC (5)
30-pin (1) DVI-D (287) N (210) ST/UPC (77)
3-pin (3) DVI-I (29) NEMA 5-15P (2) Sub-D9 (9)
4 x Molex (3-pin) (1) eSATA (15) N-Type (2) S-Video (4-pin) (9)
4 x SATA (4) F (24) PCI-E (6-pin) (5) TOSLINK (65)
4 x SFP+ (1) HDMI (800) PCI-E (8-pin) (4) USB (12)
4-p (7) HDMI A (8) PS/2 (1) USB 2.0 (2)
4-pin Molex (2) HDMI F (1) QSFP+ (41) USB 2.0 A (5)
4-pin PWM (7) HDMI FM (2) RCA (92) USB 3.0 (9)
4x SATA (3) IDC (4) RF (3) USB A (411)
6.35mm (2) IDE/SATA (1) RJ-10 (2) USB B (243)
6-p (6) IEC (7) RJ-11 (9) USB C (177)
6-p Mini-DIN (9) LC (588) RJ-12 (4) VGA (97)
9-p (5) LC/APC (3) RJ-45 (6346) VGA (D-Sub) (421)
Apple 30-p (25) LC/PC (35) RP-SMA (10) VGA (D-Sub) + 3.5mm (51)
ATX (20-pin) (3) LC/UPC (43) RS-232 (10) VGA (D-Sub) + USB (3)
ATX (24-pin) (6) Lightning (351) Samsung 30-p (1) VGA + HDMI + DVI (7)
ATX (4-pin) (2) Male (39) SAS (11) XLR (11)
BNC (34) Micro USB (3) SATA (99) XLR (3-pin) (16)
Vis produkter
© 2018 itello.no