Tom handlekurv

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC flermodus OM4 2 fibre 1 m kabel

Forsiden / Datautstyr / Kabler / Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC flermodus OM4 2 fibre 1 m kabel
Du må logge inn for å handle/se priser.
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC flermodus OM4 2 fibre 1 m kabel (QK732A)

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC flermodus OM4 2 fibre 1 m kabel

Varenr.:
QK732A
EAN:
4948382822086
  • Type Fiber
  • Kontakt 1 LC
  • Kontakt 2 LC
Forventet på lager 20.11.2019
Beskrivelse

Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 1m. Kabellengde: 1 m, Kabeltype: OFC, Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: LC, Kjernediameter: 62,5 µm, Kontaktkjønn: Hankjønn/hankjønn

Inkludert i leveransen

    (1) HP Premier Flex LC/LC flermodus OM4 2 fibre 1 m kabel
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.